Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lálovy Akta X v archeologii

15. 5. 2007
od xrObrazekAno ???? Tak si prosím sežeňte v knihovně : "Zakázaná Historie" Tam Vám vcelku mladý archeolog vysvětlí- co je PRVOTNÍM- měřítkem pro zpřístupnění archeologických nálezů!

Je to Bible !!

Zní to hrozně,ale je to tak !! Tam vypisuje ,že mnohé nálezy - po křížové zkoušce,carbonové a dalších dvou- vykazovaly stáří 30 000l.př.Kr.- jednalo se o nález např.mumifikovaného bojovníka v !!! Železném brnění!!!!!! Přijela jedna US- organisace po ohlášenín nálezu a výsledku zkoušek na stáří a veškeré materiál byl odvezen a nikdo o něm neví !!! Vřele doporučuji !!!! :o((( Tam se dočtete jaká jsou kritéria!!!!!

ObrazekA není jen tato kniha - je jich mnohem více,kde si archeologové stěžují na to jak jsou tlačeni ke KOSHÉRRRR teoriím - ostatní- obvzláště židovskou !!!!!! oponenturou !!!! Proč??? Ptám se!

Křesťanský sionisto (totiž já xr - poznámka vkladatele) - již jednou jsem Vám napsal,že hodně indícií hovoří o tom,že život na zemi probíhá v ležaté osmičce!! Ostatně i v tom Vatikánu mají být dála,která toto POTVRZUJÍ !!!Proto se mnoho z těchto neKoshééééééér věcí nesmí dostat na světlo světa !!!! a nebo do podvědomí lidí !!!


ObrazekPokud jsem dobře četl,tak tam má být snad dokonce i trezor jak na tisky a papyrusy,které nejsou absolutně s Biblí Koshééééér a dále na výtvory,které poukazují úplně jiným směrem,než nám židama vnucená víra Křesťanství!!Jen pro úplnost dodám, že vatikánské archívy jsou otevřeny už od 19. století. K Lálovi se to asi ještě nedoneslo :-))) Apropo, v současné době se chystá totální rekonstrukce budovy vatikánské knihovny. Archívy tak budou 3 roky zavřeny. Jsem zvědav, zdali se tahle informace někdy k Lálovi donese a jak ji vysvětlí :-)))
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář