Jdi na obsah Jdi na menu
 


Financování Hitlerových armád

10. 1. 2008
od waleya
Disc. 10.08.2007 Dva mrtví a deset zraněných po pádu britského vrtulníku

Tuccy

Britove a Frantici hlavně nezvládli situaci při remilitarizaci Porýní ;) Mnichov už byl jen poslední křeč appeasmentu :)ObrazekNWOZROUT

jenže je potřeba si shlédnout takový zvláštní ukazatel- toku peněz na tu remilitarisaci Porýní - odkud ty penízky proudily a kdo byl za nima ????? :o))))))))))))))))))))))


waleyo

:))) Hele Lulane,kdo to asi mohl financovat,kdyz do Poryni nastoupila nemecka armada financovana Nemeckem,he? ;)

ObrazekNWOZROUT

A pane Zblblíšku- odkud to Německo mělo finance na financování té "Armandy"????? :o))))))))))))))))))))))))))))))))

waleyo

Lulan: Kde asi stat bere penize co Lulane? Bud si je vybere na danich nebo si je pujci od soukromych bank. Nemecko k tomu pridalo jeste jednu vec-konfiskace (presenji receno kradeze)zidovskeho majetku. Temi lepilo sve narustajici diry ve statnim rozpoctu..ObrazekNWOZROUT

Já Vám to prozradím : Rockefeller-GB,Wartburg-Frankfurt-Německo,Druhá odnož Wartburgů-USA,Prescot-USA,Rotschield-USA-druhá odnož Rockefellerů-USA. Takže zde máme takový divný komplot bank a jejich majitelů a světe div se- financovali Hitlerovo Německo !!! Stejně jako před tím financovali židobolševika v CCCP !!!

Zblblíšku a ten Hitler měl peníze na svoji kampaň z tohoto ???? "Nemecko k tomu pridalo jeste jednu vec-konfiskace (presenji receno kradeze)zidovskeho majetku. Temi lepilo sve narustajici diry ve statnim rozpoctu.. " To je mi ale zajímavá myšlenka ????? :o))))))))))))))))))))


waleyo

Sobr: Nemecko melo diky Hitlrove socialistickym novotam tak ohromny deficit statniho rozpoctu,ze v r.1939 blyo uz jen 2 mesice od finacniho kolapsu-uz v r.1938 to zacharnovali tzv. Judenbusse-to byla konfiskace 20-25% zidovskeho majetku! Kdyz na hrozici krach Hiltera upozornili sefove centralni banky v cele se Schachtem,reagovla jejich odvolanim!


ObrazekNWOZROUT

Zblblíšlu- sledoval jste min.týden a týden před tím - průřez životem Dr.Geblse ????? Asi ne?? protože jinak by jste tyto hovadiny nemohl vypouštět z úst !!!!! Kdy řekl Gebls,že je potřeba vystěhovat židy z Berlína,aby nehyzdili toto město ?????Tuccy

Bez kořisti nejdřív z Rakouska, pak ze Sudet, pak z Protektorátu a pak z Polska 9plus po celou dobu z konfiskací majetku0 by se ekonomika Říše velmi rychle a velmi tvrdě položila.


waleyo

Lulan: :))) Muzes mi vysvetlit co je spatneho na tom,ze zahranicni banky skupovaly emise nemeckych statnich dluhopisu?! To je prece normalni! To banky delaji vsude na svete! Vzdyt nemecky rozpocet mel v r.1939 civilni vydaj 19,3 ml.d marek, vojenske 20,5 mld.marek a 3,3 mld. marek predstavoala dluhova sluzba (uroky predtim emitovanych dluhopisu) ale statni prijmy z dani cinily jen 18 mld. marek.. Z ceho to meli zalepit kdyz ne dluhopisy?
Lulan: Nech Gobbelse Goebbelse a nemen tema Lulane! Bavime se o nem.ekonomice! V listopadu 1938 rekl Göring:"Risske finance jsou v extremne kritickem stavu.Je treba kratkodobe vypomoci v podobe miliard pozadovanych od Zidu a zisku z arizovanych podniku." Nasledovala Judenbusse s konfiskaci 20-25% zidovskeho majetku,ktera v okamzitych likvidnich prostredcich (o bud.prijmech z pondiku nemluvim) prinesla nem.st.rozpoctu 1,2 mld.marek!
Tuccy

že by se Lála vypařil? Ech, čo to hovorím, waporizoval?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář