Jdi na obsah Jdi na menu
 


A další teorie :-)

6. 11. 2008

Obama si vybírá tým, zatím má kandidáta na šéfa kanceláře


takže už tu máme dalšího, který přichází s další "teórií" :-) Jedná se o bystrého přispěvovatele s nickem hluban. Nejprve bystře poznamenal, že Rahm je Žid.


the.number666

Vsadím se že to bude samej afroameričan.
hluban

Rahm Emanuel je Žid.


A posléze
jen o minutu později poznamenal  v reakci na příspěvek od Sladkovi2.

Sladkovi2

Stejně ho bude řídit mafie, která má z válek a zbrojení největší zisk. Když nebude poslouchat, tak bude mít krásný státní pohřeb s vlajkou na rakvi.hluban


Rahm Emanuel je Žid, takže je vidět, že mu byl těmi-které-nesmíme-jmenovat přidělen, aby Obamu hlídal z bezprostřední blízkosti.Takže Rahm je hlídač :-) Shrňme si to. Dle blbči je jmenování Rahma Emanuela za šéfa prezidentské kanceláře důkazem pokračování "sioamerické" zbrojní mašinerie. Dle jipena už to ale horší být nemůže. Sladkovi2 má jasno v tom, že pokud se Obama vzepře mafiím, zemře a dle mailyho jeden člověk na straně dobra nestačí - je třeba všech lidí dobré vůle, aby bylo zlo poraženo :-)
Hluban má tak nejblíž k blbče a jejímu pojetí. Sionisté musí hlídat Obamu :-) No a zapomněl jsme na kiwiho a jeho kiwi-připomínky :-) Dle něj je Emanuel homosexuál, který Obamovi připraví to, co Clintonovi připravila Monika Lewinská.

No není to zajímavý koktejl názorů ? :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář